TITULINIS PROGRAMOS NAUJIENOS FORUMAS VARTOTOJAI KONTAKTAI

 
BUHAW-GALERIJA
BUHASQL-GALERIJA
TVS PAVYZDYS

PROGRAMOS

 
 
 

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programos

[AURUM vers.1.0]

Aurum*99

AURUM - grynuolis buhalteriams.
Pagaminta pagal formulę:
Likutis_MIN(investicijoms)+Debetas_MIN(mokslui)-Kreditas_MIN(operacijoms)=Likutis_MAX(rezultatai)

Tai bandymas padaryti vartotojui superpaprastą, o tuo pačiu ir kišenės nedrąskančią, buhalterinės apskaitos programėlę, kuri leistų be jokių apmokymo kursų suformuoti nuo pirminio buhalterinės apskaitos dokumento, iki galutinių finansinių atskaitomybės formų. Ši programa ypatingai turėtų patikti buhalteriams, dirbantiems namuose su keletos įmonių apskaita, auditoriams, bankroto administratoriams dėl gana paprasto dokumentų vedimo, labai operatyvaus finansinių ataskaitų formavimo ir, be abejo, didelio skaičiaus nepriklausomų ir nemokamų duomenų bazių savarankiško susikūrimo.

DEMO versijoje tam tikros funkcijos yra išjungtos. Pirmoje versijoje nebus atlyginimų ir ilgalaikio turto operacijų, kurių apyvartas galima suvesti buhalterinių pažymų pagalba. Jeigu atsiras pakankamas susidomėjimas programa ir pakankamas vartotojų skaičius, bus sprendžiamas klausimas apie atlyginimų ir ilgalaikio turto prijungimą prie programos branduolio.

DEMO versija turi tam tikrą paleidimų skaičių, visai nepriklausantį nuo datos. Jeigu sustos programos paleidimas, ją galėsite pašalinti išinstaliuojant ir suinstaliuoti antrą kartą. Duomenų bazės turinio kitiems darbams, o tuo pačiu ir DEMO versijos peržiūros pratęsimui, nepanaudosite. Programa yra beta stadijoje, todėl "lūžių" bus. Duodami anksčiau beta DEMO versiją stengiamės, kad kuo greičiau būtų išgaudytos klaidos. Tikimės, kad rugsėjo pabaigoje ji bus jau stabili versija. Nekantriai lauksime Jūsų pranešimų apie šiuos trūkumus. Pranešimus prašome išsiųsti elektroniniu paštu. Iš anksto dėkojam už bendradarbiavimą.

IT specialistams atskleisime paslaptį, jog programa vienu metu gali dirbti su trimis skirtingomis duomenų bazėmis (Visual FoxPro, MSSQL-2008 ir MySQL).


[BUHA-W vers.5.5]

 

[Pagrindinis meniu-ATSARGOS]

[OFISAS SKYRIŲ RENTABILUMAS]

[BANKAS]

[KITOS KORESPONDENCIJOS]

[SODRA]

[ATLYGINIMAI]

 

 

BUHA-W

Tai pilnas ir išsamus bazinis programinis paketas, leidžiantis vesti ir gamybos apskaitą, o pagalbinio “ofiso“ modulio pagalba, turėti marketingo, vadybos bei finansų analizę. Šios sudėties paketas jau leidžia pilnai vesti buhalterinę apaskaitą ir automatiškai išgauti pilną “didžiąją knygą“.

Pagrindinės programos "BUHA-W+OFFICE vers. 5.5" sudedamosios dalys:

 • Atsargos(pirkimai,pardavimai,nurašymai,vidiniai perkėlimai, POS kasos aparatas)
 • Bankas (elektroninis LITAS-ESIS, atlyginimų korteles)
 • Kasa (99-nios kasos knygos su 99-niomis valiutomis)
 • Kitos korespondencijos ("memo" pažymos)
 • Ilgalaikis turtas
 • Atlyginimai, darbo laiko apskaita
 • Didžioji knyga (automatinė, yra galimybė uždaryti ir 390 sąskaitą, tuo pačiu apskaičiuojant ir automatiškai sukoresponduojant mokesčius )
 • Ofisas
 • Gamybos modulis (trys skaičiavimo metodai)

Kaina nurodyta be PVM

Pavadinimas Kiekis Kaina
Atsargos vnt.  
Bankas vnt.  
Kasa vnt.  
Kitos korespondencijos vnt.  
Ilgalaikis turtas vnt.  
Atlyginimai,darbo laiko apskaita vnt.  
Didžioji knyga vnt.  
Ofisas vnt.  
Gamybos modulis vnt.  
Kaina VISO:

Licencija darbo vietai 300,00 EUR (1035,84 LTL) plius PVM.

To dar nebuvo! Tačiau eksperimentuoti niekas nedraudžia. Galite pasinaudoti šia proga.

Buhalteriams, kaip privatiems asmenims, už tą sumą suteikiame iki 10-ties nepriklausomų duomenų bazių (licencija viena, tačiau leidžiama vesti iki 10-ties įmonių apskaitą).  

Norite greito, efektingo ir nebrangaus rezultato pasiekimo? Rinkitės BUHA-W su pilnu palaikymu, aptarnavimu, konsultacijomis, programiniais atnaujinimais!  Ji verta Jūsų dėmesio! 

Kaina:  Žiūrėti po lentele

BUHA-W FREE

Norite pigesnio varianto? Tačiau bus ir mažiau galimybių! Turėsite tik tą, ką įsigysite. Neturėsite tiesioginio palaikymo, aptarnavimo, konsultacijų ir programinių atnaujinimų. Galėsite naudotis tik FORUMO medžiaga. Negalėsite dirbti kompiuterių tinkle. Negalėsite keisti nustatymų, įjungti papildomų funkcijų ir kitko. Tačiau tai pilnai apimantis produktas, leidžiantis vesti buhalterinę apskaitą. Gal tai nėra populiaru Lietuvoje nemokami produktai, tačiau šiuo sunkiu finansų krizės laikotarpiu, gal šis mūsų sprendimas padės kam nors sutaupyti vieną ar kita litą. Gal stambesnėms įmonėms ir truks tam tikrų funkcijų, tačiau nedidelėms įmonėms tų galimybių už tokią "kainą", turėtų pakakti. Stengsimės FORUMO vartotojams padėti įsisavinti ją, tačiau labai daug dėmesio ir nemokamo laiko nesitikėkite. Programos įsisavinimui specialių kūrsų baigti nereikia. Tam tikras taisykles ir kai kuriuos veikimo principus įsisavinti reikės patiems. Pažengusius vartotojus FORUME kviečiame dalintis savo patirtimi su pradedančiaisiais. Geranoriškai padėkite vieni kitiems ir gal kada nors Jums bus padėta kitų kolegų. FORUMO dalyvių registracija yra anonimiška. Ten vardai gali būti išgalvoti.

Norime iš anksto Jūsų atsiprašyti, o tuo pačiu ir perspėti, kad FREE versija buvo perdaroma per labai trumpą laiko tarpą. Laiko plačiam programos testavimui praktiškai neskyrėme. To pasekoje, gali būti likus viena kita klaida ar koks nors programinis lūžis, dėl pakeitimų (apribojimų) programavimo. Rastus pranešimus, tiesiog siųskite elektroniniu būdu klaidų pranešimo formoje. Visus gautus pranešimus būtinai peržiūrėsime ir juos ištaisysime. To pasekoje, galėsite gauti atnaujinimus ir naudotis pataisyta programa. Pataisymus palaikysime iki šių metų galo.

Programinis produktas tikrai yra nemokamas. Licencijinį kodą gausite prisiregistravę registruotų vartotojų savitarnos skyriuje. Registruojami duomenys turi būti teisingi ir be klaidų. Po prisiregistravimo jų koreguoti jau negalėsite. Elektroninio pašto adresas turi būti tikras ir veikiantis, nes jame gausite tik su licencijavimu ar programiniais pakeitimais susijusius duomenis. Netikri (fiktyvūs) ar kenkėjiški vartotojai iš duomenų bazės bus šalinami be atskiro perspėjimo. Jūsų perduodamų duomenų konfidencialumą garantuoja SSL (saugus ir koduotas) ryšio kanalas. Registruoti duomenys nebus perduodami, atskleidžiami ar perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus LR įstatymais numatytus atvejus. 

Nusprendusiems pasinaudoti šia akcija, kurią planuojame palaikyti iki Vėlykų (balandžio mėnesio pabaigos), linkime visapusiškos sėkmės darbe ir versle! Tad pirmyn! Siųkite programos instaliacinį paketą, paleidimo (įdiegimo) aprašymą, registruokitės vartotojų skyriuje licencijos gavimui. Gavę ją ir prilicencijavę programą, kibkite į darbą. Dar galite suspėti susivesti ir pasivyti šių metų duomenis!

Paleidimo instrukcijas rasite FORUME. Jame galėsite pasižiūrėti ir VIDEO medžiagą.

Savarankiška vartotojų registracija nemokamai programos versijai buvo vykdoma iki 2010-08-01. 

  Kaina: NEMOKAMA         Paleidimo aprašymas

(Kaip sakoma vienoje firmoje - ”pigiau nebent vogti”, čia jau nebegalioja!)


  Kaina: NEMOKAMA 

Šie atnaujinimai tinka tik FREE programos vartotojams. Kitiems jie netinka!
Visi pakeitimai, kurie yra aprašyti naujienose nuo 2009.03 iki 2009.05 periodo imtinai, yra sudėti šiuose pakeitimuose.


[LINUX BUHA-W vers.5.3]

BUHA-W LINUX UBUNTU SISTEMOJE

Atvirojo kodo (LINUX) gerbėjams galime pranešti apie sėkmingą programos testą DEBIAN ir UBUNTU sistemose. Iš principo turėtų veikti ir kitose sistemose. Dabar atliekami mišrių tinklų testavimo darbai šiose sistemose. Tačiau lokaliai programą galima naudoti 100%.


  [BUHA-SQL vers. 7.0]

BUHA-SQL

Programa skirta dirbti su MySQL (GLP nemokama, neribojama), MS-SQL (SQL2005-Express nemokama, ribojamas vartotojų skaičius), VFP (VisualFoxPro nemokama, neribojama) duomenų bazėmis, ko pasekoje sutaupomos gan didelės finansinės lėšos firmos balanse, kurios gali būti sėkmingai panaudojamos kitoms reikmėms (pvz. SQL2005-Edition kainuoja apie 25.000 USD). Programoje sukaupta ilgalaikė vartotojų patirtis, siekianti nuo OS DOS laikų  iki šių laikų OS ir populiariausių duomenų bazių. Programos BUHA-SQL pirmtakės BUHA (DOS) ir BUHAW (WINDOW's) perdavė visą savo sukauptą ilgametę patirtį, tuo padėdamos BUHA-SQL programinio kodo kūrimui. Galingėjant kompiuterinei technikai ir didėjant lokalaus, bei interneto tinklo pralaidumo spartai, dabar jau galima mėgautis SQL teikiamais privalumais. Firmos jau gali leisti sau turėti IT personalą, arba samdytis kitas firmas, kurios teikia kompiuterinės technikos, programinės įrangos, bei tinklų administravimo ir saugumo užtikrinimo paslaugas, rūpinasi duomenų kopijomis, operatyviai pašalina atsiradusias problemas. Ta susidariusi terpė jau leidžia firmoms diegti SQL sąsajas palaikančias programas. Tad atėjo laikas ir buhalterinės apskaitos, menedžmento ir verslo valdymo programai BUHA-SQL būti naudingai Jūsų versle.

Norite greito, efektingo ir nebrangaus rezultato pasiekimo? Rinkitės BUHA-SQL ! Ji verta Jūsų dėmesio! 

    Kaina:  Sutartinė (laikinai neplatinama)


 

Kai kurios IT teikimo paslaugos:

 • LINUX platformos pagrindu lokalių serverių paleidimas
 • LINUX platformos pagrindu dedikuotų serverių paleidimas
 • Internetinių domenų vardų registravimas
 • Internetinių svetainių ir elektoninio pašto priegloba
 • Internetinių svetainių programavimas (taip pat ir dinaminių)
 • FTP serverių nuoma
 • SQL serverių nuoma
 • Virtualių serverių (VPS) nuoma
 • Duomenų bazių programavimas pagal užsakovo pageidavimus
 • Dizaino projektavimas Design by SpecAdmin
 • ir t.t. ....

 
 
  © Copyright 1992-2015 JOLRADA. All Rights Reserved. Design by SpecAdmin